Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Balantia KamerMod (widoczność WSZYSTKICH itemów, WH na wszystkie postacie)


IstvanPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1308765501-U105386.png
 KamerMod Balantia 

 

 

1308765429-U105386.png
 Tak 

 

1308765413-U105386.png
 Nie 

 

1308765487-U105386.png
http://www27.zippyshare.com/v/26188849/file.html

 

 Hasło: www.istvanpl.tk <- to jest hasło, nie trzeba wchodzić na tą stronę 

 

1308765590-U105386.png

https://www.virustotal.com/url/f1d24356eda086ce8fbc8881633c4a343e08da79f7930b91ab25b19134ba7520/analysis/1353789754/

 

1308765441-U105386.png

 

Aby tego użyć potrzebujemy aktualny klient metin2pl z wgraną najnowszą wersją kamermoda.

 

Widać ikony wszystkich itemów! (Niestety nie jest wgrane jeszcze poprawne item_proto przez co niektóre itemy mają tylko ikony [brakuje nazw] ale postaram się dodać [o ile uda mi się owe item_proto rozpakować])

 

Wgrany jest Waithack na wszystkie postacie.

Jeśli nie chcecie grać na WH usuwacie plik IstvanPL z folderu pack

 

 

Pliki z paczki wklejamy do klienta z kamermodem i można grać.

 

Wykorzystałem serverinfo z tego tematu (tamten mod różni się o tyle, że nie widać wszystkich ikon gdyż Panowie dodali ręcznie kilka podstawowych):


http://www.mpcforum.pl/topic/771430-dlkamermod-widocznosc-niektorych-itemkow-na-serwerze-balantia-by-cubaza47891374-beton321/

 

W chwili obecnej nie mam za dużo czasu ale jutro wieczorem, albo w środę rano dodam wszystko co jest w kliencie, tak, że będzie można spokojnie grać tylko na modzie.

 

EDIT: Aby działał WH należy otworzyć plik Index z folderu pack w notatniku i zmienić go na taki:

 

 

 

PACK

*

patch1

*

patch2

*

patch6

*

IstvanPL

*

season3_eu

d:/ymir work/pc/

pc

d:/ymir work/pc2/

pc2

d:/ymir work/monster/

monster

d:/ymir work/monster2/

monster2

d:/ymir work/effect/

effect

d:/ymir work/MPCforum/

MPCforum

d:/ymir work/terrainmaps/

terrain

d:/ymir work/npc/

npc

d:/ymir work/npc2/

npc2

d:/ymir work/tree/

tree

d:/ymir work/guild/

guild

d:/ymir work/item/

item

textureset/

textureset

property/

property

icon/

icon

season1/

season1

season2/

season2

metin2_map_a1/

outdoora1

map_a2/

outdoora2

metin2_map_a3/

outdoora3

metin2_map_b1/

outdoorb1

metin2_map_b3/

outdoorb3

metin2_map_c1/

outdoorc1

metin2_map_c3/

outdoorc3

map_n_snowm_01/

outdoorsnow1

metin2_map_n_desert_01/

outdoordesert1

metin2_map_n_flame_01/

outdoorflame1

map_b_fielddungeon/

outdoorfielddungeon1

metin2_map_t1/

outdoort1

metin2_map_t2/

outdoort2

metin2_map_t3/

outdoort3

metin2_map_t4/

outdoort4

metin2_map_wedding_01/

outdoorwedding

metin2_map_milgyo/

outdoormilgyo1

metin2_map_spiderdungeon/

indoorspiderdungeon1

metin2_map_deviltower1/

indoordeviltower1

metin2_map_monkeydungeon/

indoormonkeydungeon1

metin2_map_monkeydungeon_02/

indoormonkeydungeon2

metin2_map_monkeydungeon_03/

indoormonkeydungeon3

metin2_map_trent02/

outdoortrent02

metin2_map_guild_01/

outdoorguild1

metin2_map_guild_02/

outdoorguild2

metin2_map_guild_03/

outdoorguild3

metin2_map_trent/

outdoortrent

metin2_map_trent02/

outdoortrent02

metin2_map_duel/

outdoorduel

gm_guild_build/

outdoorgmguildbuild

metin2_map_dd/

indoordevildown

sound/ambience/

sound

sound/common/

sound

sound/effect/

sound

sound/monster/

sound

sound/npc/

sound

sound/pc/

sound

sound/ui/

sound

sound/monster2/

sound2

sound/pc2/

sound2

bgm/

bgm

d:/ymir work/special/

ETC

d:/ymir work/environment/

ETC

locale/ae/

locale_ae

locale/ca/

locale_ca

locale/cn/

locale_cn

locale/de/

locale_de

locale/es/

locale_es

locale/fr/

locale_fr

locale/gr/

locale_gr

locale/it/

locale_it

locale/jp/

locale_jp

locale/kr/

locale_kr

locale/nl/

locale_nl

locale/pl/

locale_pl

locale/pt/

locale_pt

locale/tr/

locale_tr

locale/tw/

locale_tw

locale/uk/

locale_uk

locale/bg/

locale_bg

locale/en/

locale_en

locale/mx/

locale_mx

locale/ro/

locale_ro

locale/ru/

locale_ru

locale/dk/

locale_dk

locale/cz/

locale_cz

locale/hu/

locale_hu

locale/us/

locale_us

uiscript/

uiscript

d:/ymir work/ui/

ETC

d:/ymir work/uiloading/

uiloading

metin2_map_burg/

outdoorburg

 

 

Jeśli nie chcecie grać na modzie to poniżej jest link do tematu z WH i nieodpychaniem na koniu pod klienta Balantii:


http://www.mpcforum.pl/topic/771803-dlbalantia-wh-na-klienta/

Jeśli ktoś potrafi sobie dodać różnie pierdołki do moda to poniżej umieszczam link do unpackera pod Balantie:


http://www.mpcforum.pl/topic/773753-dlunpacker-balantia/

1284282093-U138092.png

 

1308765779-U105386.png

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmm u mnie w conect helper nie ma balanti :/ i nie chce połaczyć ;/

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

Hmm u mnie w conect helper nie ma balanti :/ i nie chce połaczyć ;/

 

bo tego nie odpalasz przez connect helper poprostu wklejasz do folderu z modem i odpalasz przez metina2mod_2011sf

Opublikowano

Wszystko ladnie pieknie, tylko jedno pytanko jak zrobic zeby bylo widac wszystkie wierzchowce. Bo po zalozeniu obojetnie jakiego biegam po ziemi (wiadomo jak, w dziwny sposob) a przydaloby sie nieodpychanie z wierzchowcow tylko.

Bywalec
Opublikowano

Ok, wszystko ładnie, płynnie działa.

Gratulacje.

 

Kiedy mod będzie w 100% skończony i będzie wszystko widoczne?

Opublikowano

Wrzuciłem tego moda do wgranego wcześniej na klienta ze strony kamera. I niestety nie mogę się zalogować. Błąd połączenia z serwerem. Pomoże ktoś? GG:12396585

Opublikowano

Za chwile pojawi się poprawka całego moda w 1 poście.

 

 

EDIT: Dodane. Zamiast wierzchowców powinien być widoczny normalny bojowiec.

 

Zrobiłęm też pełną wersję klienta pod moda, jak się upnie to dodam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...